NEWSROOM

SUKCES KAMPANII REAKTO - POZYSKALIŚMY PONAD 1,5 MLN PLN!

2021-11-09
INFORMACJA PRASOWA
4 listopada z sukcesem zakończyliśmy kampanię crowdfundingu udziałowego na platformie Smartfunds. Dzięki zaufaniu 179 inwestorów pozyskaliśmy ponad 1,5 mln zł, które przeznaczymy na kontynuację prac badawczo – rozwojowych, certyfikację naszego rozwiązania technologicznego oraz realizację pilotażu z agencjami ochrony.
Czytaj dalej

START KAMPANII CROWDFUNDINGOWEJ REAKTO [30 września - 4 listopada]

2021-09-30
informacja prasowa
Celem kampanii ECF na platformie Smartfunds jest pozyskanie finansowania, które pomoże w ukończeniu prac badawczo-rozwojowych, uzyskaniu odpowiednich certyfikacji, oraz umożliwi pilotaż i komercjalizację usługi.
Czytaj dalej

Kampania crowdfundingu udziałowego REAKTO [Webinar z zarządem spółki]

2021-09-28
Webinar
REAKTO działa na rynku bezzałogowych statków powietrznych. Spółka skupia się na rozwoju autorskiej usługi, która pozwala na półautonomiczne loty patrolowe oraz interwencyjne za pomocą dronów. Docelowo firma zamierza prowadzić operacje w pełni autonomiczne. Uruchomienie usługi planowane jest na 2022 rok.
Czytaj dalej

REAKTO na KITS Demo Day 2021

2021-09-27
wydarzenie
Zapraszamy na Demo Day 2021 będące zwieńczeniem udziału REAKTO w Programie Akceleracyjnym KITS organizowanym przez Kraków Miastem Startapów we współpracy z UBS. Wydarzenie odbędzie się 30 września i jest realizowane online.
Czytaj dalej

Krakowski startup REAKTO chce zrewolucjonizować rynek ochrony. Wywiad z Dawidem Zielonką.

2021-09-24
artykuł
REAKTO to innowacyjny krakowski startup, który być może zrewolucjonizuje myślenie o zabezpieczeniu mienia. Firma zamierza do ochrony swoich klientów wykorzystać drony. W biurach badawczych krakowianie szlifują swój produkt i cały zbudowany wokół niego system. Szerzej opowiada o tym dyrektor techniczny startupu Dawid Zielonka.
Czytaj dalej

REAKTO planuje kampanię crowdfundingu udziałowego w 2021 r.

2021-09-03
artykuł
REAKTO – spółka rozwijająca technologię bezzałogowych statków powietrznych, w Q4 br. planuje kampanię crowdfundingu udziałowego. Jednocześnie REAKTO rozważa debiut giełdowy w perspektywie najbliższych 2-3 lat. Firma tworzy system szybkiego reagowania dla agencji ochrony oraz klientów biznesowych.
Czytaj dalej
© Copyright 2021 REAKTO Sp. z o.o.