NEWSROOM

REAKTO PARTNEREM III KONGRESU MADE IN POLAND W BERLINIE

2022-06-16
WYDARZENIE
Kongres MADE IN POLAND to międzynarodowe wydarzenie dla rozwoju polskiej gospodarki, które odbyło się w dniach 8-9 czerwca w Berlinie. Podczas jego trwania REAKTO po raz pierwszy zaprezentowało przed międzynarodowym gronem stację dokującą oraz BSP szybkiego reagowania, a także przedstawiło własne rozwiązanie technologiczne w ramach panelu dyskusyjnego “Rozwój polskich innowacji”. Decyzją Rady Kongresowej REAKTO zostało laureatem nagrody MADE IN POLAND 2022.
Czytaj dalej

REAKTO LAUREATEM NAGRODY MARKA PRZYSZŁOŚCI 2022

2022-06-13
INFORMACJA PRASOWA
W dniach 6-7 czerwca w Uniejowie odbyło się 7 Forum Inteligentnego Rozwoju. Podczas wydarzenia spółka REAKTO otrzymała nagrodę za innowacyjną działalność związaną z tworzeniem i obsługą Systemu Szybkiego Reagowania wykorzystującego drony, dedykowanego agencjom ochrony oraz Klientom indywidualnym.
Czytaj dalej

KONFERENCJA BRANŻOWA POŚWIĘCONA NOWYM TECHNOLOGIOM W OCHRONIE

2022-06-08
WYDARZENIE
REAKTO zostało partnerem konferencji „Transformacje technologiczne w branży ochrony – teraźniejszość i przyszłość”. Wydarzenie odbyło się 6 czerwca 2022 roku w Jachrance w ramach XXXIV Walnego Zgromadzenia członków Polskiego Związku Pracodawców Ochrona.
Czytaj dalej

REAKTO UCZESTNIKIEM 9. EDYCJI PROGRAMU AKCELERACYJNEGO #StartUP MAŁOPOLSKA

2022-04-19
INFORMACJA PRASOWA
“REAKTO wyróżnia innowacyjność produktu, która jest połączona z przemyślanym modelem biznesowym. To te czynniki zdecydowały o zakwalifikowaniu się tej firmy do programu” - podsumowuje Szymon Struszyński z Rebels Valley, firmy realizującej program na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
Czytaj dalej

REAKTO jednym z uczestników projektu PAŻP Zaawansowane loty BSP na szeroką skalę

2022-03-08
INFORMACJA PRASOWA
“Chcemy mieć realny wpływ na powstawanie innowacyjnych i zaawansowanych technologii zarządzania lotnictwem bezzałogowym w Polsce. To ważna inicjatywa, która daje szansę na usprawnienie procesów administracyjnych i wdrożeniowych dla branży dronowej w naszym kraju” - Wojciech Stawiarski, Prezes REAKTO.
Czytaj dalej

SUKCES KAMPANII REAKTO - POZYSKALIŚMY PONAD 1,5 MLN PLN!

2021-11-09
INFORMACJA PRASOWA
4 listopada z sukcesem zakończyliśmy kampanię crowdfundingu udziałowego na platformie Smartfunds. Dzięki zaufaniu 179 inwestorów pozyskaliśmy ponad 1,5 mln zł, które przeznaczymy na kontynuację prac badawczo – rozwojowych, certyfikację naszego rozwiązania technologicznego oraz realizację pilotażu z agencjami ochrony.
Czytaj dalej

START KAMPANII CROWDFUNDINGOWEJ REAKTO [30 września - 4 listopada]

2021-09-30
informacja prasowa
Celem kampanii ECF na platformie Smartfunds jest pozyskanie finansowania, które pomoże w ukończeniu prac badawczo-rozwojowych, uzyskaniu odpowiednich certyfikacji, oraz umożliwi pilotaż i komercjalizację usługi.
Czytaj dalej

Kampania crowdfundingu udziałowego REAKTO [Webinar z zarządem spółki]

2021-09-28
Webinar
REAKTO działa na rynku bezzałogowych statków powietrznych. Spółka skupia się na rozwoju autorskiej usługi, która pozwala na półautonomiczne loty patrolowe oraz interwencyjne za pomocą dronów. Docelowo firma zamierza prowadzić operacje w pełni autonomiczne. Uruchomienie usługi planowane jest na 2022 rok.
Czytaj dalej

REAKTO na KITS Demo Day 2021

2021-09-27
wydarzenie
Zapraszamy na Demo Day 2021 będące zwieńczeniem udziału REAKTO w Programie Akceleracyjnym KITS organizowanym przez Kraków Miastem Startapów we współpracy z UBS. Wydarzenie odbędzie się 30 września i jest realizowane online.
Czytaj dalej

Krakowski startup REAKTO chce zrewolucjonizować rynek ochrony. Wywiad z Dawidem Zielonką.

2021-09-24
artykuł
REAKTO to innowacyjny krakowski startup, który być może zrewolucjonizuje myślenie o zabezpieczeniu mienia. Firma zamierza do ochrony swoich klientów wykorzystać drony. W biurach badawczych krakowianie szlifują swój produkt i cały zbudowany wokół niego system. Szerzej opowiada o tym dyrektor techniczny startupu Dawid Zielonka.
Czytaj dalej
© Copyright 2021 REAKTO Sp. z o.o.