Podsumowanie I etapu pilotażu Systemu Szybkiego Reagowania
2.3.2023
,
ARTYKUŁ

Testy rozwiązań technologii - BSP oraz stacji dokującej - a także pilotaż usługi, to zwieńczenie procesów badawczo-rozwojowych, które realizowaliśmy od 2020 roku. Celem tego etapu było nie tylko wypracowanie najbardziej optymalnych parametrów naszych autorskich urządzeń, ale również prezentacja działania usługi przed Partnerskimi firmami z branży ochrony i zebranie informacji zwrotnej, aby jeszcze bardziej udoskonalać nasze rozwiązanie. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego efekty niedawnych działań.

W ramach pierwszego etapu pilotażu usługi Szybkiego Reagowania przeprowadziliśmy m.in. konsultacje biznesowe wraz z przedstawicielami Partnerskich firm ochrony, opracowaliśmy procedury komunikacyjne, a także realizowaliśmy symulacje operacyjne w warunkach rzeczywistych z udziałem grup interwencyjnych i naszego BSP. Jednocześnie zaprezentowaliśmy spółkom z branży ochrony plany rozwoju i poznaliśmy ich oczekiwania względem naszego rozwiązania. Z końcem listopada z powodzeniem zakończyliśmy I etap pilotażu usługi.

                                                                                                        

          

"
Wszystkie dni testowe, podczas których między innymi wykorzystywaliśmy BSP do wsparcia grupy interwencyjnej, przebiegły pomyślnie i spełniły oczekiwania. Mając potwierdzenie, że posiadamy solidną technologię, a także zaufanie Partnerów, możemy płynnie przejść do kolejnego etapu pilotażu, a dalej komercjalizacji.
Wojciech Stawiarski
CEO
REAKTO
"
Obecność przedstawicieli branży ochrony umożliwiła wspólną realizację procedury weryfikacyjnej zgłoszenia alarmowego, poczynając od przechwycenia alarmu z obiektu chronionego, aż po złapanie intruza. Pilotaż skupił się przede wszystkim na kwestiach operacyjnych oraz komunikacyjnych - realizacji zadań zgodnie z ustalonym podziałem oraz wymianą informacji. Pilotaż był także przestrzenią do rozmów, mających na celu dostosowanie usługi do potrzeb Klientów docelowych, w oparciu o instynkt branżowy oraz doświadczenie naszych Partnerów.
Urszula Mróz
Business Development Director
REAKTO

Co dalej?

Obecnie przygotowujemy naszą infrastrukturę oraz zaplecze operacyjne do realizacji II etapu pilotażu, który będzie realizowany we współpracy z jednostkami samorządowymi, między innymi na terenie Miasta Mysłowice oraz Gminy Skawina. Jednocześnie przygotowujemy się do komercyjnego wdrożenia usługi w pierwszych lokalizacjach w Polsce.

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.