RELACJE INWESTORSKIE

Prezentacja podsumowująca Q1 2022, dostępna 05.04.2022 g. 12:00
zobacz prezentację

investor relations

Q1 2022 summary presentation, available 05.04.2022 at 12:00 CET
watch the summary

centrum edukacyjne

Oferujemy usługi szkoleniowe i doradcze w zakresie tworzenia, rozwoju i komercjalizacji start-upów oraz wspierające rozwój kompetencji zespołów. Szkolenia są prowadzone przez praktyków, posiadających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu innowacji oraz prowadzenia start-upów i firm z branży technologicznej.
Prowadzisz lub planujesz utworzyć start-up? Chcesz skomercjalizować swoje innowacyjne pomysły? A może prowadzisz przedsiębiorstwo z branży technologicznej i chcesz zwiększyć kompetencje Twojego zespołu? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Rozwojowego REAKTO i skorzystania z naszego wsparcia merytorycznego.
Kurs dla pracowników zabezpieczenia technicznego
Szkoła Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń TECHOM organizuje Kurs pracownika zabezpieczenia technicznego w zakresie projektowania, instalowania i konserwacji technicznych systemów zabezpieczeń do stopni 1-4/wojskowych dokumentów normatywnych. REAKTO jest partnerem merytorycznym TECHOM, dlatego  w ramach kursu nasi specjaliści poprowadzą zajęcia z zakresu wykorzystania Systemów Bezzałogowych Statków Powietrznych w zabezpieczaniu obiektów oraz z podstaw projektowania dynamicznych systemów zabezpieczeń z wykorzystaniem SBSP.
Oferta kursu oraz informacje na temat dofinansowania: Kurs i uprawnienia pracownika zabezpieczenia technicznego
szkolenia otwarte
Oferta szkoleń otwartych organizowanych przez REAKTO Sp. z o.o. znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych - PARP.
W celu wzięcia udziału w szkoleniu zarejestruj się przez: Bazę Usług Rozwojowych lub wypełnij i prześlij do nas Formularz Zgłoszeniowy.
szkolenia zamknięte
Istnieje możliwość zamówienia dedykowanego szkolenia dostosowanego do Twoich potrzeb. Po przeprowadzeniu diagnozy wstępnej, przygotujemy finalny program szkolenia uwzgledniający określone cele. Po zakończeniu szkolenia istnieje też możliwość szerokiego zbadania jego skuteczności w kontekście działalności Twojego przedsiębiorstwa.

BIEŻĄCA OFERTA SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH:

Szkolenia dla Start-Upów:
Finansowanie Start-Upów technologicznych | OFERTA | PROGRAM |
Praca zdalna w firmie | OFERTA | PROGRAM |

Szkolenia dla przedsiębiorstw:
Praca zdalna w firmie | OFERTA | PROGRAM |

W przypadku zainteresowania współpracą w ramach realizacji szkoleń zamkniętych wypełnienij i prześlij do nas Formularz Zamówienia Szkolenia Zamkniętego.
Usługi doradcze
Oferta usług doradczych jest w tym momencie aktualizowana i pojawi się wkrótce.
kontakt
Centrum Edukacyjne REAKTO
+48 664-438-833
contact@reakto.eu

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.