WYŻSZY POZIOM
BEZPIECZEŃSTWA
3-minutowa reakcja na zgłoszenie, prewencyjne loty patrolowe, narzędzia odstraszające intruza - poznaj DRONOWĄ usługę, która zwiększy bezpieczeństwo Twoich nieruchomości.
zamów ofertę

dronowa ochrona

System Szybkiego Reagowania to usługa realizowana przy wykorzystaniu dronów, która skróci czas reakcji na zgłoszenia alarmowe z Twojej nieruchomości, pomoże w uchwyceniu intruza oraz poprzez loty patrolowe zapewni prewencyjną ochronę obiektu.
Usługa jest przeznaczona dla właścicieli, najemców czy zarządców: centrów logistycznych, hal produkcyjnych, placów budowy, osiedli mieszkaniowych, domów jednorodzinnych i innych.

szybki czas reakcji
Realizujemy dronowe interwencje niemal natychmiast od otrzymania zgłoszenia alarmowego. Nasz dron dociera na miejsce nawet w 3 minuty, czyli w czasie krótszym niż może trwać zorganizowane włamanie.
Weryfikacja alarmów
Nasz dron, jako pierwszy na miejscu zdarzenia, zweryfikuje zgłoszenie alarmowe. Momentalnie potwierdzamy lub negujemy obecność intruza, jasno określając stopień zagrożenia.
analiza zagrożenia
Skutecznie lokalizujemy i śledzimy intruza wykorzystując kamerę termowizyjną oraz algorytm detekcji sylwetek. Możliwość szybkiej weryfikacji dużych obszarów, zwiększa skuteczność przechwycenia intruza.

w jaki sposób możesz wdrożyć usługę

Usługa Szybkiego Reagowania to rozszerzenie dotychczasowych form ochrony. Decydując się na nią dołączasz swoją nieruchomość do grona obiektów objętych ochroną nowoczesnej sieci dronowej. Z usługi możesz skorzystać za pośrednictwem swojego dostawcy usług ochrony lub współpracując bezpośrednio z nami.

poprzez firmę ochrony

Aby aktywować naszą usługę skontaktuj się z Twoją firmą ochrony, lub inną świadczącą usługi ochrony na Twoim obszarze. Poniżej możesz sprawdzić listę naszych Partnerów z branży ochrony.

bezpośrednio z reakto

W celu uruchomienia naszej usługi na obszarze Twojej nieruchomości skontaktuj się z nami wypełniając formularz zamieszczony na dole strony. Nasi specjaliści zaproponują indywidualne rozwiązanie, lub skierują Cię do firmy ochrony właściwej dla wskazanej lokalizacji.

przewidujemy różne formy realizacji usługi w zależności od potrzeb
POZNAJ NOWY WYMIAR oCHRONY
przewidujemy różne formy realizacji usługi w zależności od potrzeb
dron
jako pierwsza reakcja na zgłoszenie alarmowe
dron
wsparciem personelu ochrony na obiekcie
loty patrolowe
jako prewencyjna
forma ochrony
infrastruktura

systemu szybkiego reagowania

Świadczenie usługi dronowych interwencji jest możliwe dzięki autorskiej infrastrukturze, składającej się z sieci stacji dokujących rozmieszczonych w przestrzeni publicznej oraz floty dronów. Wewnątrz pojedynczej stacji, w gotowości do realizacji operacji, będzie dostępne od kilku do kilkunastu dronów.

Masz wpływ na rozwój infrastruktury w swojej lokalizacji - dostępność usługi jest zależna od zainteresowania na danym terenie.

zapisz się
usługę rozwijają z nami

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.