DLA INWESTORA

Dowiedz się więcej o REAKTO i sprawdź, jak możesz przyczynić się do rozwoju usług dronowych, które odmienią branżę ochrony.
ŚLEDŹ NASZE PROFILE

Dołączyliśmy do prestiżowego programu akceleracyjnego

10/7/2023
aktualności
Miło nam poinformować, że zakwalifikowaliśmy się do programu akceleracyjnego "Startups Powered by Invest in Lodz"! Dzięki udziałowi w programie zyskamy dostęp do ponad 60 firm oraz spółek miejskich, a także wsparcie ze strony międzynarodowej społeczności, mentorów, ekspertów i trenerów. Będziemy mieli okazję prezentować nasze rozwiązanie podczas międzynarodowych wydarzeń technologicznych, co z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju i ekspansji naszej firmy.

REAKTO zaprasza na jubileuszową, X edycję Droniady!

19/5/2023
ARTYKUŁ
W dniach 1-4 czerwca na terenie Metropolii GZM odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla branży dronowej w Polsce - Droniada 2023 - konkurs technologiczny wraz z branżowymi wydarzeniami towarzyszącymi organizowany przez Instytut Mikromakro. Plan wydarzenia obejmuje kilka modułów: Droniada Tech by Politechnika Śląska, Droniada Challange by Łukasiewicz oraz Droniada Expo & Kids. REAKTO jest Partnerem tego wydarzenia i zaprezentuje między innymi pokaz dynamiczny BSP szybkiego reagowania.
Dowiedz się więcej...

formularz kontaktowy

Zainwestuj w przyszłość usług dronowych dla branży security
Jeśli tak jak my wierzysz, że usługi dronowe wkrótce staną się nieodłącznym elementem nowoczesnych miast i chcesz pomóc w dynamicznym rozwoju naszych usług i technologii, wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy mogli podzielić się z Tobą szczegółami inwestycyjnymi.
*pola obowiązkowe
Dziękujemy! Formularz został przesłany.
Wystąpił błąd. Sprawdź wprowadzone informacje.

materiały wideo

ważne linki

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.