DLA INWESTORA

Dowiedz się więcej o REAKTO i sprawdź, jak możesz przyczynić się do rozwoju usług dronowych, które odmienią branżę ochrony.
ŚLEDŹ NASZE PROFILE

REAKTO członkiem Komitetu Technicznego (KT) nr 338 ds. Sztucznej Inteligencji

22/5/2024
Aktualności
Miło nam poinformować, że Polski Komitet Normalizacyjny powołał nas na członka Komitetu Technicznego (KT) nr 338 ds. Sztucznej Inteligencji. Komitet ten prowadzi prace m.in. w zakresie normalizacji zasad AI, wymagań związanych z poprawnym działaniem sztucznej inteligencji, a także ustaleniem definicji oraz terminologii, których celem jest zapewnienie zgodności i interoperacyjności między różnymi systemami i technologiami AI.

REAKTO NA SECUREX 2024

11/4/2024
AKTUALNOŚCI
W dniach 23-25 kwietnia odbędą się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex organizowane przez Grupę MTP. To kluczowe wydarzenie dla branży ochrony, gdzie zostaną zaprezentowane najnowsze technologie i rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony mienia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Polskiej Izby Ochrony, na którym przedstawimy nasze innowacyjne usługi dronowej ochrony dla klientów indywidualnych i biznesu, w modelu abonamentowym.
Dowiedz się więcej...

formularz kontaktowy

Zainwestuj w przyszłość usług dronowych dla branży security
Jeśli tak jak my wierzysz, że usługi dronowe wkrótce staną się nieodłącznym elementem nowoczesnych miast i chcesz pomóc w dynamicznym rozwoju naszych usług i technologii, wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy mogli podzielić się z Tobą szczegółami inwestycyjnymi.
*pola obowiązkowe
Dziękujemy! Formularz został przesłany.
Wystąpił błąd. Sprawdź wprowadzone informacje.

materiały wideo

ważne linki

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.