DLA INWESTORA

Dowiedz się więcej o REAKTO i sprawdź, jak możesz przyczynić się do rozwoju usług dronowych, które odmienią branżę ochrony.
ŚLEDŹ NASZE PROFILE

REAKTO zaprasza na jubileuszową, X edycję Droniady!

19/5/2023
ARTYKUŁ
W dniach 1-4 czerwca na terenie Metropolii GZM odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla branży dronowej w Polsce - Droniada 2023 - konkurs technologiczny wraz z branżowymi wydarzeniami towarzyszącymi organizowany przez Instytut Mikromakro. Plan wydarzenia obejmuje kilka modułów: Droniada Tech by Politechnika Śląska, Droniada Challange by Łukasiewicz oraz Droniada Expo & Kids. REAKTO jest Partnerem tego wydarzenia i zaprezentuje między innymi pokaz dynamiczny BSP szybkiego reagowania.
Dowiedz się więcej...

Sukces rundy inwestycyjnej REAKTO. Pozyskaliśmy prawie 5 mln złotych!

5/4/2023
Informacja prasowa
Miło nam poinformować, że po wielu miesiącach networkingu oraz szeroko zakrojonych działań biznesowych, sfinalizowaliśmy rundę finansową na kwotę 4 mln 830 tys. złotych. Pozyskane środki umożliwią nam przeprowadzenie II etapu pilotażu usługi, budowę infrastruktury Systemu Szybkiego Reagowania, oraz pierwsze komercyjne wdrożenia jeszcze w tym roku.
Dowiedz się więcej

formularz kontaktowy

Zainwestuj w przyszłość usług dronowych dla branży security
Jeśli tak jak my wierzysz, że usługi dronowe wkrótce staną się nieodłącznym elementem nowoczesnych miast i chcesz pomóc w dynamicznym rozwoju naszych usług i technologii, wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy mogli podzielić się z Tobą szczegółami inwestycyjnymi.
*pola obowiązkowe
Dziękujemy! Formularz został przesłany.
Wystąpił błąd. Sprawdź wprowadzone informacje.

materiały wideo

ważne linki

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.