DLA INWESTORA

Dowiedz się więcej o REAKTO i sprawdź, jak możesz przyczynić się do rozwoju usług dronowych, które odmienią branżę ochrony.
ŚLEDŹ NASZE PROFILE

PILOTAŻ SYSTEMU SZYBKIEGO REAGOWANIA - PODSUMOWANIE I ETAPU

3/3/2023
ARTYKUŁ
Na przełomie 3 i 4 kwartału 2022 roku przeprowadziliśmy I etap pilotażu naszej autorskiej usługi dronowej ochrony mienia. W ramach realizowanych działań odbyliśmy m.in. konsultacje biznesowe z Partnerskimi firmami ochrony, opracowaliśmy procedury komunikacyjne, a także realizowaliśmy symulacje operacyjne w warunkach rzeczywistych przy udziale grup interwencyjnych i naszego BSP.
Zobacz film

CAPITAL SECURITY JEDNYM Z PIERWSZYCH PARTNERÓW PILOTAŻOWYCH REAKTO

9/1/2023
ARTYKUŁ
Spółka Capital Security jest naszym partnerem od wielu miesięcy, prężnie wspierając rozwój usługi REAKTO. We wrześniu przedsiębiorstwo podpisało z nami umowę pilotażową, a w listopadzie kontynuowaliśmy współpracę, m.in. podczas testów Systemu Szybkiego Reagowania. Capital Security świadczy swoje usługi na terenie Polski w formie bezpośredniej ochrony fizycznej stałej lub doraźnej.
Dowiedz się więcej...

formularz kontaktowy

Zainwestuj w przyszłość usług dronowych dla branży security
Jeśli tak jak my wierzysz, że usługi dronowe wkrótce staną się nieodłącznym elementem nowoczesnych miast i chcesz pomóc w dynamicznym rozwoju naszych usług i technologii, wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy mogli podzielić się z Tobą szczegółami inwestycyjnymi.
*pola obowiązkowe
Dziękujemy! Formularz został przesłany.
Wystąpił błąd. Sprawdź wprowadzone informacje.

materiały wideo

ważne linki

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.