NEWSROOM

Dowiedz się więcej na temat Systemu Szybkiego Reagowania REAKTO i sprawdź najnowsze publikacje w branżowych mediach.
Śledź nasze profile

AKTUALNOŚCI

REAKTO członkiem Komitetu Technicznego (KT) nr 338 ds. Sztucznej Inteligencji

2024-05-22
Aktualności
Miło nam poinformować, że Polski Komitet Normalizacyjny powołał nas na członka Komitetu Technicznego (KT) nr 338 ds. Sztucznej Inteligencji. Komitet ten prowadzi prace m.in. w zakresie normalizacji zasad AI, wymagań związanych z poprawnym działaniem sztucznej inteligencji, a także ustaleniem definicji oraz terminologii, których celem jest zapewnienie zgodności i interoperacyjności między różnymi systemami i technologiami AI.

REAKTO NA SECUREX 2024

2024-04-11
AKTUALNOŚCI
W dniach 23-25 kwietnia odbędą się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex organizowane przez Grupę MTP. To kluczowe wydarzenie dla branży ochrony, gdzie zostaną zaprezentowane najnowsze technologie i rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony mienia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Polskiej Izby Ochrony, na którym przedstawimy nasze innowacyjne usługi dronowej ochrony dla klientów indywidualnych i biznesu, w modelu abonamentowym.
Dowiedz się więcej...

INFORMACJA PRASOWA

2024-01-09
Kraków
REAKTO zamyka pierwszy kwartał przedsprzedaży z 1,4 mln przychodu i zdradza lokalizacje pierwszych wdrożeń infrastruktury dronowej
Dowiedz się więcej...

Chcesz o Nas napisać?

Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wizją w zakresie zastosowania rozwiązań dronowych oraz nowoczesnego podejścia do ochrony mienia.

Zapraszam do kontaktu

Kinga Bugno
PR & MARKETING MANAGER
kinga.bugno@reakto.eu
/in/kingabugno
Możesz również pobrać nasz media kit, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje na temat spółki, dotychczasowe komunikaty prasowe oraz pakiet zdjęć i multimediów.
dowiedz się więcej
NAPISALI O NAS

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.