NEWSROOM

Dowiedz się więcej na temat Systemu Szybkiego Reagowania REAKTO i sprawdź najnowsze publikacje w branżowych mediach.
Śledź nasze profile

AKTUALNOŚCI

Dołączyliśmy do prestiżowego programu akceleracyjnego

2023-07-10
aktualności
Miło nam poinformować, że zakwalifikowaliśmy się do programu akceleracyjnego "Startups Powered by Invest in Lodz"! Dzięki udziałowi w programie zyskamy dostęp do ponad 60 firm oraz spółek miejskich, a także wsparcie ze strony międzynarodowej społeczności, mentorów, ekspertów i trenerów. Będziemy mieli okazję prezentować nasze rozwiązanie podczas międzynarodowych wydarzeń technologicznych, co z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju i ekspansji naszej firmy.

REAKTO zaprasza na jubileuszową, X edycję Droniady!

2023-05-19
ARTYKUŁ
W dniach 1-4 czerwca na terenie Metropolii GZM odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla branży dronowej w Polsce - Droniada 2023 - konkurs technologiczny wraz z branżowymi wydarzeniami towarzyszącymi organizowany przez Instytut Mikromakro. Plan wydarzenia obejmuje kilka modułów: Droniada Tech by Politechnika Śląska, Droniada Challange by Łukasiewicz oraz Droniada Expo & Kids. REAKTO jest Partnerem tego wydarzenia i zaprezentuje między innymi pokaz dynamiczny BSP szybkiego reagowania.
Dowiedz się więcej...

Sukces rundy inwestycyjnej REAKTO. Pozyskaliśmy prawie 5 mln złotych!

2023-04-05
Informacja prasowa
Miło nam poinformować, że po wielu miesiącach networkingu oraz szeroko zakrojonych działań biznesowych, sfinalizowaliśmy rundę finansową na kwotę 4 mln 830 tys. złotych. Pozyskane środki umożliwią nam przeprowadzenie II etapu pilotażu usługi, budowę infrastruktury Systemu Szybkiego Reagowania, oraz pierwsze komercyjne wdrożenia jeszcze w tym roku.
Dowiedz się więcej

Chcesz o Nas napisać?

Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wizją w zakresie zastosowania rozwiązań dronowych oraz nowoczesnego podejścia do ochrony mienia.

Zapraszam do kontaktu

Kinga Bugno
PR & MARKETING MANAGER
kinga.bugno@reakto.eu
/in/kingabugno
Możesz również pobrać nasz media kit, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje na temat spółki, dotychczasowe komunikaty prasowe oraz pakiet zdjęć i multimediów.
dowiedz się więcej
NAPISALI O NAS

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.