NEWSROOM

Dowiedz się więcej na temat Systemu Szybkiego Reagowania REAKTO i sprawdź najnowsze publikacje w branżowych mediach.
Śledź nasze profile

AKTUALNOŚCI

INFORMACJA PRASOWA

2024-01-09
Kraków
REAKTO zamyka pierwszy kwartał przedsprzedaży z 1,4 mln przychodu i zdradza lokalizacje pierwszych wdrożeń infrastruktury dronowej
Dowiedz się więcej...

REAKTO LAUREATEM KONKURSU W KATEGORII „TECHNOLOGIE JUTRA”

2023-10-19
AKTUALNOŚCI
Miło nam poinformować, że nasz projekt zgłoszony do konkursu w ramach Programu „Innowacje dla cyfrowej, zielonej, zdrowej i społecznie zrównoważonej przyszłości" zwyciężył w kategorii „Technologie jutra”, w ścieżce tematycznej Cyfrowe technologie (Digi Tech).
Lista laureatów

REAKTO W STREFIE STARTUPOWEJ BALTEXPO

2023-10-16
AKTUALNOŚCI
Miło nam poinformować, że jako jeden z 20 najlepszych projektów zgłoszonych do strefy start-upowej Infoshare otrzymaliśmy możliwość prezentacji Systemu Szybkiego Reagowania na targach BaltExpo organizowanych w dniach 10-12 października 2023 roku na terenie AmberExpo w Gdańsku. BaltExpo to najważniejsze wydarzenie dla branży morskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas jego trwania zaprezentowaliśmy nasze rozwiązanie na stoisku oraz podczas prezentacji na scenie, ale również uczestniczyliśmy w spotkaniach z przedstawicielami przedsiębiorstw z branży morskiej.
Dowiedz się więcej...

Chcesz o Nas napisać?

Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wizją w zakresie zastosowania rozwiązań dronowych oraz nowoczesnego podejścia do ochrony mienia.

Zapraszam do kontaktu

Kinga Bugno
PR & MARKETING MANAGER
kinga.bugno@reakto.eu
/in/kingabugno
Możesz również pobrać nasz media kit, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje na temat spółki, dotychczasowe komunikaty prasowe oraz pakiet zdjęć i multimediów.
dowiedz się więcej
NAPISALI O NAS

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.