NEWSROOM

Dowiedz się więcej na temat Systemu Szybkiego Reagowania REAKTO i sprawdź najnowsze publikacje w branżowych mediach.
Śledź nasze profile

AKTUALNOŚCI

PILOTAŻ SYSTEMU SZYBKIEGO REAGOWANIA - PODSUMOWANIE I ETAPU

2023-03-03
ARTYKUŁ
Na przełomie 3 i 4 kwartału 2022 roku przeprowadziliśmy I etap pilotażu naszej autorskiej usługi dronowej ochrony mienia. W ramach realizowanych działań odbyliśmy m.in. konsultacje biznesowe z Partnerskimi firmami ochrony, opracowaliśmy procedury komunikacyjne, a także realizowaliśmy symulacje operacyjne w warunkach rzeczywistych przy udziale grup interwencyjnych i naszego BSP.
Zobacz film

CAPITAL SECURITY JEDNYM Z PIERWSZYCH PARTNERÓW PILOTAŻOWYCH REAKTO

2023-01-09
ARTYKUŁ
Spółka Capital Security jest naszym partnerem od wielu miesięcy, prężnie wspierając rozwój usługi REAKTO. We wrześniu przedsiębiorstwo podpisało z nami umowę pilotażową, a w listopadzie kontynuowaliśmy współpracę, m.in. podczas testów Systemu Szybkiego Reagowania. Capital Security świadczy swoje usługi na terenie Polski w formie bezpośredniej ochrony fizycznej stałej lub doraźnej.
Dowiedz się więcej...

REAKTO PODCZAS TURNIEJU "O ZŁOTĄ RĘKAWICĘ WISŁY"

2022-12-19
AKTUALNOŚCI
W dniach 16 – 18 grudnia w hali Wisły w Krakowie odbył się 41. Międzynarodowy Turniej “O złotą rękawicę Wisły”. Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy gościom specjalnym elementy naszej infrastruktury: stację dokującą oraz BSP szybkiego reagowania. Głośnik kierunkowy, którego zwyczajowym zadaniem jest przepędzanie intruza z obiektu chronionego, tym razem zapraszał widzów na kolejną walkę.
Zobacz relację z wydarzenia...

Chcesz o Nas napisać?

Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wizją w zakresie zastosowania rozwiązań dronowych oraz nowoczesnego podejścia do ochrony mienia.

Zapraszam do kontaktu

Kinga Bugno
PR & MARKETING MANAGER
kinga.bugno@reakto.eu
/in/kingabugno
Możesz również pobrać nasz media kit, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje na temat spółki, dotychczasowe komunikaty prasowe oraz pakiet zdjęć i multimediów.
dowiedz się więcej
NAPISALI O NAS

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.