NEWSROOM

Dowiedz się więcej na temat Systemu Szybkiego Reagowania REAKTO i sprawdź najnowsze publikacje w branżowych mediach.
Śledź nasze profile

AKTUALNOŚCI

REAKTO zaprasza na jubileuszową, X edycję Droniady!

2023-05-19
ARTYKUŁ
W dniach 1-4 czerwca na terenie Metropolii GZM odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla branży dronowej w Polsce - Droniada 2023 - konkurs technologiczny wraz z branżowymi wydarzeniami towarzyszącymi organizowany przez Instytut Mikromakro. Plan wydarzenia obejmuje kilka modułów: Droniada Tech by Politechnika Śląska, Droniada Challange by Łukasiewicz oraz Droniada Expo & Kids. REAKTO jest Partnerem tego wydarzenia i zaprezentuje między innymi pokaz dynamiczny BSP szybkiego reagowania.
Dowiedz się więcej...

Sukces rundy inwestycyjnej REAKTO. Pozyskaliśmy prawie 5 mln złotych!

2023-04-05
Informacja prasowa
Miło nam poinformować, że po wielu miesiącach networkingu oraz szeroko zakrojonych działań biznesowych, sfinalizowaliśmy rundę finansową na kwotę 4 mln 830 tys. złotych. Pozyskane środki umożliwią nam przeprowadzenie II etapu pilotażu usługi, budowę infrastruktury Systemu Szybkiego Reagowania, oraz pierwsze komercyjne wdrożenia jeszcze w tym roku.
Dowiedz się więcej

REAKTO powołane na członka KTPKN ds. Lotnictwa i Kosmonautyki

2023-03-22
Aktualności
Miło nam poinformować, że zostaliśmy powołani przez Polski Komitet Normalizacyjny na członka Komitetu Technicznego Polskiego Komitetu Normalizacyjnego nr 19 ds. Lotnictwa i Kosmonautyki. Członkostwo w komitecie normalizacyjnym to dla nas duże wyróżnienie, a jednocześnie możliwość zaangażowania się w proces powstawania norm dla rynku BSP w Polsce.
Dowiedz się więcej

Chcesz o Nas napisać?

Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wizją w zakresie zastosowania rozwiązań dronowych oraz nowoczesnego podejścia do ochrony mienia.

Zapraszam do kontaktu

Kinga Bugno
PR & MARKETING MANAGER
kinga.bugno@reakto.eu
/in/kingabugno
Możesz również pobrać nasz media kit, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje na temat spółki, dotychczasowe komunikaty prasowe oraz pakiet zdjęć i multimediów.
dowiedz się więcej
NAPISALI O NAS

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.