DRONY DO DYSPOZYCJI
TWOJEJ FIRMY
Nie musisz inwestować w drony, aby czerpać z nich korzyści. Dołącz naszą usługę do swojej oferty, aby skrócić czas reakcji, ograniczyć koszty i zwiększyć przychody.
Dowiedz się więcej
MODEL WSPÓŁPRACY
drony w formie usługi
Technologie bezzałogowe w dalszym ciągu są w Polsce niszą, co wiąże się z niską dostępnością ekspertów oraz dedykowanych rozwiązań. Przekłada się to na wysokie koszty badawczo-rozwojowe spółek eksplorujących tą tematykę. Mając to na uwadze, REAKTO stawia na całkowicie odmienny model biznesowy - świadczenie usług za pośrednictwem partnerskich firm ochrony, w miejsce konwencjonalnego procesu sprzedaży produktów.

Bez inwestycji, usługa dołączona będzie do wachlarza produktów i usług Twojej firmy. Wpłynie to na jakość świadczonych usług, ograniczy koszty oraz będzie miało wymierny wpływ na rentowność Twojego przedsiębiorstwa, poprzez prowizję od każdego sprzedanego Twojemu klientowi abonamentu. Równocześnie, nie ingerujemy w procesy sprzedażowe Partnera, co gwarantuje niezależność i komfortową współpracę.
Weryfikacja
fałszywych alarmów
Nasz dron, jako pierwszy na miejscu zdarzenia, zweryfikuje zgłoszenie alarmowe. Wykrywając za Ciebie fałszywe alarmy, ograniczamy Twoje koszty operacyjne związane z wysłaniem grupy interwencyjnej.
Skrócenie
czasu reakcji
Realizujemy dronowe interwencje 'na żądanie'. Nasz dron dociera na miejsce w czasie krótszym niż może trwać zorganizowane włamanie, radykalnie zwiększając szansę zaniechania przestępstwa.
Weryfikacja zagrożenia przy użyciu kamery termowizyjnej i AI
Skutecznie lokalizujemy i śledzimy intruza do momentu przyjazdu grupy interwencyjnej, przy wykorzystaniu termowizji i sztucznej inteligencji. Twój personel nigdy nie był tak dobrze poinformowany.
Zwiększenie dyspozycyjności
grup interwencyjnych
Wyręczamy grupy interwencyjne w weryfikacji fałszywych alarmów, przez co mogą realizować interwencje w miejscach rzeczywistych włamań. Nie tylko oszczędzasz, ale także podnosisz jakość swoich wiodących usług.
Model usługowy,
bezinwestycyjny
Udostępniamy naszą infrastrukturę w formie usługi. Wszelkie formalności prawno-organizacyjne oraz koszty związane z obsługą klienta pozostają po naszej stronie.
Korzyści
finansowe
Przygotowaliśmy atrakcyjny system prowizyjny dla każdego Partnera, który dołączy usługę Szybkiego Reagowania do swojej oferty. Nowy wymiar ochrony to także okazja do poprawienia wyników finansowych Twojego przedsiębiorstwa.
przewidujemy różne formy realizacji usługi w zależności od potrzeb
POZNAJ NOWY WYMIAR oCHRONY
przewidujemy różne formy realizacji usługi w zależności od potrzeb
wsparcie
grupy interwencyjnej
reakcja na
zgłoszenia alarmowe
realizacja
lotów patrolowych
SYSTEM SZYBKIEGO REAGOWANIA
Aktywnie uczestniczymy w procesie weryfikacji każdego zgłoszenia alarmowego na obiektach objętych ochroną naszego systemu. Każde wyzwolenie alarmu jest inne, jednak cechuje się podobnym schematem działania. W zaplanowanych scenariuszach operacyjnych przewidzieliśmy różne sytuacje, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność.
Jak realizowane są reakcje na zgłoszenia alarmowe?
1
Alarm na obiekcie. Twój dyspozytor przekazuje informację o zdarzeniu do Centrum Operacyjnego REAKTO.
2
Pilotowi w Centrum Operacyjnym REAKTO zostaje przydzielony dron, znajdujący się w stacji dokującej najbliżej miejsca zdarzenia.
3
Dron pół-autonomicznie leci na miejsce zdarzenia. Pilot nadzoruje przelot i przekazuje aktualizacje dyspozytorowi.
4
Dron dociera na miejsce zdarzenia, rozpoczyna rejestrację interwencji. Wykonuje rozpoznanie terenu, aby grupa interwencyjna była dobrze poinformowana.
5
Pilot wykrywa obecność intruza, powiadamia dyspozytora o skali i rodzaju zagrożenia. Przejmuje kontrolę nad dronem, aby móc reagować na zachowanie włamywacza.
6
Przy użyciu głośnika kierunkowego i stroboskopu pilot zastrasza i zniechęca intruza do dalszych działań, do czasu przyjazdu grupy interwencyjnej.
7
Grupa interwencyjna ujmuje intruza, dzięki danym przekazywanym w czasie rzeczywistym przez pilota REAKTO.
8
Po zabezpieczeniu obiektu, dron wraca do stacji dokującej i zostaje poddany automatycznej diagnostyce oraz wymianie baterii.
9
Operacja została przeprowadzona pomyślnie - obiekt został skutecznie ochroniony.
Co z fałszywymi alarmami?
1
Po otrzymaniu zgłoszenia alarmowego od dyspozytora, niezwłocznie rozpoczynamy lot drona na miejsce zdarzenia.
2
Dron dociera na chroniony obiekt i wykonuje procedurę weryfikującą zagrożenie. Przebieg interwencji jest nagrywany.
3
Po zakończonej procedurze weryfikacji, pilot informuje dyspozytora o fałszywym alarmie.
4
Twój dyspozytor może podjąć decyzję o odwołaniu grupy interwencyjnej.
5
Dron pozostaje na obiekcie, wykonując dodatkowy patrol. Następnie powraca do stacji dokującej, gdzie wymienia baterię i przechodzi diagnostykę.
6
Operacja została przeprowadzona pomyślnie. Fałszywy alarm został rozpoznany, nim poniesiony został pełny koszt obsługi fizycznej.
wdrożenie usługi

Usługę rozwijamy w taki sposób, by zmniejszyć do minimum próg wejścia w technologie dronowe dla spółek z branży ochrony. Dzięki naszemu rozwiązaniu nie tylko zyskujesz czas i pieniądze, ale również jesteś w stanie znacznie szybciej wdrożyć tego typu usługę do swojej oferty.

usługę rozwijają z nami

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.