Seris Konsalnet partnerem pilotażowym REAKTO
21.11.2022
współpraca

System Szybkiego Reagowania, który opracowujemy został przyjęty z dużym zainteresowaniem ze strony spółek z branży security. Po serii podpisanych listów intencyjnych i konsultacji merytorycznych, rozpoczęliśmy proces umocnienia współpracy z partnerskimi agencjami ochrony. Miło nam poinformować, że Seris Konsalnet - największa firma ochrony w Polsce oraz część międzynarodowej grupy SERIS podpisała z nami umowę pilotażową i wraz z nami przeprowadziła pierwsze testy usługi.

Kilka słów o Partnerze

Seris Konsalnet to spółka z branży security, która działa w Polsce od 28 lat. Świadczy usługi w wielu segmentach tego sektora - m.in. ochronę fizyczną, monitoring obiektów, jak również projektuje i wdraża techniczne systemy zabezpieczeń. Seris Konsalnet oferuje swoje usługi zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom z branży przemysłowej czy placówkom sieci handlowych. Spółka zatrudnia w Grupie ponad 20 tys. pracowników oraz posiada oddziały i biura regionalne na terenie całego kraju.

"
Seris jest firmą, która stawia na innowacje dlatego naszym zdaniem rozwiązanie REAKTO jak najbardziej wpisało się w tą strategię, w której możemy polepszyć jakość świadczonych usług dla naszych Klientów.
Cezary Kukuć
Dyrektor Stacji Monitorowania Alarmów
Seris Konsalnet

Wspólny rozwój usługi dronowej dla branży security

Pilotaż z przedstawicielami branży security to istotny element rozwoju Systemu Szybkiego Reagowania, mający na celu dostosowanie naszego rozwiązania do potrzeb rynku. Główne założenia umów pilotażowych zawieranych z partnerskimi firmami z branży ochrony to prezentacja działania Systemu Szybkiego Reagowania, wspólne testy scenariuszy operacyjnych w terenie oraz analiza wyników. Ponadto, ważnym elementem współpracy są działania biznesowe w zakresie planowania lokalizacji pierwszych wdrożeń usługi, weryfikacja zainteresowania rozwiązaniem wśród klientów docelowych oraz wspólne działania medialne. Jesteśmy już po wspólnych testach, w ramach których wraz z Seris Konsalnet zrealizowaliśmy scenariusze operacyjne dronowego rozpoznawania fałszywych alarmów, jak również wykrycia intruza oraz wsparcia taktycznego grupy interwencyjnej. Testy przebiegły pomyślnie, a ich efekty przedstawiliśmy na poniższym filmie.

"
"

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.