Taurus Ochrona partnerem pilotażowym REAKTO
12.12.2022
ARTYKUŁ

Przedstawiciele branży ochrony są zgodni co do tego, że zalet zastosowania dronów w ochronie jest bardzo wiele. Jednak jak dotąd brak jest na rynku rozwiązania, które w sposób dostępny i optymalny kosztowo, zapewniłoby możliwości operacyjne w zakresie weryfikacji fałszywych alarmów, czy wsparcia taktycznego podczas interwencji. System Szybkiego Reagowania to rewolucyjne rozwiązanie, którego powstawanie wesprze kolejna spółka z branży security - Taurus Ochrona. Podpisana wspólnie umowa pilotażowa, to wstęp do kolejnych działań mających na celu wypracowanie najbardziej efektywnych rozwiązań i funkcjonalności usługi.

Kilka słów o Partnerze

Taurus Ochrona to lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim. Początki działalności spółki sięgają 1991 roku. Obecnie agencja z siedzibą w Toruniu zatrudnia ponad 1000 osób i świadczy usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, m.in. z takich branż jak: budownictwo, farmy fotowoltaiczne, farmy wiatrowe, przemysł, obiekty podlegające obowiązkowej ochronie, eventy, kolejnictwo, administracja publiczna czy Smart Home.

"
Taurus Ochrona jest nastawiony na innowację. Naszą wizją jest zostanie liderem innowacji w zapewnieniu bezpieczeństwa na rynku Polskim, dlatego usługa REAKTO bardzo ładnie wpisuje się w nasze DNA.
Tomasz Pniewski
Pełnomocnik Zarządu ds. Ekspansji
Taurus Ochrona

Nowoczesne narzędzie dla branży ochrony opracowywane przy wsparciu ekspertów

Wkład Partnerskich spółek w rozwój Systemu Szybkiego Reagowania, to nieocenione wsparcie, które umożliwi nam dostarczenie na rynek infrastruktury i usługi, skrojonych na miarę potrzeb branży ochrony. Wspólna realizacja pilotażu to obustronna korzyść, która zapewnia agencjom ochrony testy rozwiązania jeszcze przed wdrożeniem na rynek, udział w planowaniu wdrożenia w pierwszych lokalizacjach w Polsce, czy dostęp do usługi na preferencyjnych warunkach.

"
"

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.