VIP Security System partnerem pilotażowym REAKTO
3.11.2022
ARTYKUŁ

Rozmowy z przedstawicielami sektora security dały nam jasny sygnał, że System Szybkiego Reagowania to usługa, której potrzebuje branża, by jeszcze efektywniej i optymalnie kosztowo świadczyć usługi ochrony mienia. Słowa te poparte są podpisami złożonymi na umowach pilotażowych, w ramach których wspólnie będziemy rozwijać naszą infrastrukturę. Partnerem, który dołączył do grona współpracujących z nami spółek, a jednocześnie jest już po testach Systemu Szybkiego Reagowania jest firma VIP Security System.

Kilka słów o Partnerze

VIP Security System to firma z polskim kapitałem, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowej ochrony technicznej oraz fizycznej na terenie całej Polski. Firma wykorzystuje niekonwencjonalne metody dozoru fizycznego, bazujące na zastosowaniu nowoczesnego systemu zabezpieczenia technicznego i implementacji nowinek technologicznych.

"
VIP SECURITY SYSTEM gdy usłyszało tylko o możliwości współpracy z REAKTO, zechcieliśmy zintegrować nasze systemy bezpieczeństwa, z propozycjami, z którymi Państwo wyszliście na rynek. Jesteśmy bardzo ciekawi jak ta oferta i usługa przyjmie się u Klientów.
Adam Wojtas
Prezes Zarządu
VIP Security System

Współpraca na rzecz rozwoju usługi REAKTO

Działania pilotażowe realizowane przez REAKTO we współpracy z partnerskimi spółkami mają na celu wypracowanie najbardziej efektywnych form realizacji usługi, przedstawienie Partnerom sposobu jej działania i docelowej kooperacji, oraz wdrożenie rozwiązania u pierwszych Klientów. System Szybkiego Reagowania tworzony w oparciu o doświadczenie specjalistów z branży security, pozwoli nam na dopracowanie wszystkich aspektów rozwiązania, co przyczyni się do sukcesu każdej ze stron.

"
"

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.