DLA INWESTORA

Dowiedz się więcej o REAKTO i sprawdź, jak możesz przyczynić się do rozwoju usług dronowych, które odmienią branżę ochrony.
ŚLEDŹ NASZE PROFILE

REAKTO W STREFIE STARTUPOWEJ BALTEXPO

16/10/2023
AKTUALNOŚCI
Miło nam poinformować, że jako jeden z 20 najlepszych projektów zgłoszonych do strefy start-upowej Infoshare otrzymaliśmy możliwość prezentacji Systemu Szybkiego Reagowania na targach BaltExpo organizowanych w dniach 10-12 października 2023 roku na terenie AmberExpo w Gdańsku. BaltExpo to najważniejsze wydarzenie dla branży morskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas jego trwania zaprezentowaliśmy nasze rozwiązanie na stoisku oraz podczas prezentacji na scenie, ale również uczestniczyliśmy w spotkaniach z przedstawicielami przedsiębiorstw z branży morskiej.
Dowiedz się więcej...

REAKTO PARTNEREM KONFERENCJI BRANŻY OCHRONY

2/10/2023
AKTUALNOŚCI
W dniach 28-29 września Hotelu Windsor w Jachrance odbyła się 24. Konferencja Branży Ochrony zorganizowana przez Polską Izba Ochrony. Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy System Szybkiego Reagowania na naszym stoisku oraz podczas pokazu dronowego prezentując część możliwości operacyjnych naszego BSP. Jednocześnie Wojciech Stawiarski, CEO REAKTO podczas swojego wystąpienia przybliżył uczestnikom konferencji rolę dronów w branży ochrony i w systemie bezpieczeństwa narodowego, prezentując możliwości naszej dronowej infrastruktury i usługi, zarówno dla firm ochrony i ich Klientów, jak również dla instytucji publicznych.
Więcej informacji...

formularz kontaktowy

Zainwestuj w przyszłość usług dronowych dla branży security
Jeśli tak jak my wierzysz, że usługi dronowe wkrótce staną się nieodłącznym elementem nowoczesnych miast i chcesz pomóc w dynamicznym rozwoju naszych usług i technologii, wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy mogli podzielić się z Tobą szczegółami inwestycyjnymi.
*pola obowiązkowe
Dziękujemy! Formularz został przesłany.
Wystąpił błąd. Sprawdź wprowadzone informacje.

materiały wideo

ważne linki

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.