DLA INWESTORA

Dowiedz się więcej o REAKTO i sprawdź, jak możesz przyczynić się do rozwoju usług dronowych, które odmienią branżę ochrony.
ŚLEDŹ NASZE PROFILE

REAKTO PODCZAS TURNIEJU "O ZŁOTĄ RĘKAWICĘ WISŁY"

19/12/2022
AKTUALNOŚCI
W dniach 16 – 18 grudnia w hali Wisły w Krakowie odbył się 41. Międzynarodowy Turniej “O złotą rękawicę Wisły”. Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy gościom specjalnym elementy naszej infrastruktury: stację dokującą oraz BSP szybkiego reagowania. Głośnik kierunkowy, którego zwyczajowym zadaniem jest przepędzanie intruza z obiektu chronionego, tym razem zapraszał widzów na kolejną walkę.
Zobacz relację z wydarzenia...

TAURUS OCHRONA DOŁĄCZYŁ DO GRONA PARTNERÓW PILOTAŻOWYCH REAKTO

12/12/2022
ARTYKUŁ
Taurus Ochrona - Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim, to kolejna spółka, która podpisała umowę pilotażową i wraz z REAKTO będzie rozwijać usługę dronowych interwencji “na żądanie”. W ostatnim czasie wspólnie z Partnerem przeprowadziliśmy konsultacje merytoryczne i rozpoczęliśmy planowanie strategiczne, jesteśmy również po wspólnych testach terenowych.
Czytaj dalej...

formularz kontaktowy

Zainwestuj w przyszłość usług dronowych dla branży security
Jeśli tak jak my wierzysz, że usługi dronowe wkrótce staną się nieodłącznym elementem nowoczesnych miast i chcesz pomóc w dynamicznym rozwoju naszych usług i technologii, wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy mogli podzielić się z Tobą szczegółami inwestycyjnymi.
*pola obowiązkowe
Dziękujemy! Formularz został przesłany.
Wystąpił błąd. Sprawdź wprowadzone informacje.

materiały wideo

ważne linki

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.