NEWSROOM

Dowiedz się więcej na temat Systemu Szybkiego Reagowania REAKTO i sprawdź najnowsze publikacje w branżowych mediach.
Śledź nasze profile

AKTUALNOŚCI

SPÓŁKA SERIS KONSALNET PODPISAŁA UMOWĘ PILOTAŻOWĄ Z REAKTO

2022-10-19
WSPÓŁPRACA
Seris Konsalnet - największa firma ochrony w Polsce oraz część międzynarodowej grupy SERIS Group podpisała z nami umowę pilotażową! W ramach wspólnych działań planujemy testy scenariuszy operacyjnych Systemu Szybkiego Reagowania oraz analizę wyników, a także realizację działań biznesowych w zakresie planowania lokalizacji pierwszych wdrożeń naszej infrastruktury, weryfikację zainteresowania usługą wśród klientów docelowych oraz działania medialne.
Dowiedz się więcej

Przekształcenie w PSA

2022-10-10
AKTUALNOŚCI
Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy procedury zmiany formy organizacyjno-prawnej REAKTO, na podstawie których dokonaliśmy przekształcenia REAKTO w Prostą Spółką Akcyjną. Jest to istotny kamień milowy, którego osiągnięcie usprawni prowadzenie relacji inwestorskich, ułatwi pozyskiwanie dalszego kapitału, a także wpisuje się w naszą długoterminową strategię związaną z wejściem na rynek publiczny.
Czytaj dalej...

WSPÓŁPRACA REAKTO Z GMINĄ SKAWINA

2022-09-26
AKTUALNOŚCI
Miło nam poinformować, że podpisaliśmy list intencyjny z Gminą Skawina. Jest to podstawa współpracy w ramach, której planujemy przeprowadzić pilotaż usługi w warunkach rzeczywistych, a następnie realizację pierwszych komercyjnych lotów dronowych dla obiektów należących do miasta. Po więcej informacji zapraszamy do komunikatu prasowego.
Czytaj dalej...

Chcesz o Nas napisać?

Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wizją w zakresie zastosowania rozwiązań dronowych oraz nowoczesnego podejścia do ochrony mienia.

Zapraszam do kontaktu

Kinga Bugno
PR & MARKETING MANAGER
kinga.bugno@reakto.eu
/in/kingabugno
Możesz również pobrać nasz media kit, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje na temat spółki, dotychczasowe komunikaty prasowe oraz pakiet zdjęć i multimediów.
dowiedz się więcej
NAPISALI O NAS

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.