NEWSROOM

Dowiedz się więcej na temat Systemu Szybkiego Reagowania REAKTO i sprawdź najnowsze publikacje w branżowych mediach.
Śledź nasze profile

AKTUALNOŚCI

ROZPOCZĘLIŚMY PILOTAŻ USŁUGI WE WSPÓŁPRACY Z GMINĄ SKAWINA

2023-09-14
AKTUALNOŚCI
Pilotaż w gminie Skawina to kolejny etap rozwoju Systemu Szybkiego Reagowania, a jednocześnie ostatni przystanek przed pierwszymi wdrożeniami u Klientów przemysłowych i indywidualnych. Obecnie na terenie wyznaczonym przez Gminę prowadzimy intensywne testy BSP szybkiego reagowania oraz stacji dokującej, aby zagwarantować pierwszym klientom maksymalną niezawodność i bezpieczeństwo. Kolejne kroki to realizacja usług na rzecz gminy w środowisku rzeczywistym, a także prezentacje rozwiązania przed interesariuszami.
Umów się na prezentację

ZWYCIĘSTWO REAKTO W KONKURSIE DRAGON’S DEN!

2023-09-12
AKTUALNOŚCI
W sobotę, 9 września Wojciech Stawiarski oraz Bartosz Kosiński reprezentowali nas podczas Dragons' Den - konkursu dla startupów organizowanego w ramach akceleratora Startups Powered by Invest in Lodz (Central Poland). Pitchowanie przed jury zakończyło się dla nas sukcesem i w starciu z pozostałymi 20 start-upami zajęliśmy pierwsze miejsce! Nie zwalniamy tempa i przygotowujemy się do inaugurującego ten program akceleracyjny Demo Day, które odbędzie się już 13 października!

KONFERENCJA POLSKIEGO ZWIĄZKU PRACODAWCÓW OCHRONA

2023-07-25
AKTUALNOŚCI
W czerwcu uczestniczyliśmy w Walnym Zgromadzeniu oraz Konferencji Polskiego Związku Pracodawców Ochrona. Spotkanie to było okazją do aktualizacji stanu wiedzy na temat branży security i innowacji stosowanych w ochronie, a także przestrzenią do networkingu. Podczas wydarzenia Wojciech Stawiarski, Prezes REAKTO w rozmowie z Tomaszem Wojakiem, Prezesem Seris Konsalnet i, do niedawna, Prezesem PZPO opowiedział o naszych planach w zakresie zastosowania dronów do ochrony mienia na szeroką skalę.
Obejrzyj wywiad

Chcesz o Nas napisać?

Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wizją w zakresie zastosowania rozwiązań dronowych oraz nowoczesnego podejścia do ochrony mienia.

Zapraszam do kontaktu

Kinga Bugno
PR & MARKETING MANAGER
kinga.bugno@reakto.eu
/in/kingabugno
Możesz również pobrać nasz media kit, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje na temat spółki, dotychczasowe komunikaty prasowe oraz pakiet zdjęć i multimediów.
dowiedz się więcej
NAPISALI O NAS

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.