NEWSROOM

Dowiedz się więcej na temat Systemu Szybkiego Reagowania REAKTO i sprawdź najnowsze publikacje w branżowych mediach.
Śledź nasze profile

AKTUALNOŚCI

TAURUS OCHRONA DOŁĄCZYŁ DO GRONA PARTNERÓW PILOTAŻOWYCH REAKTO

2022-12-12
ARTYKUŁ
Taurus Ochrona - Lider innowacyjności w zakresie zapewniania bezpieczeństwa na rynku polskim, to kolejna spółka, która podpisała umowę pilotażową i wraz z REAKTO będzie rozwijać usługę dronowych interwencji “na żądanie”. W ostatnim czasie wspólnie z Partnerem przeprowadziliśmy konsultacje merytoryczne i rozpoczęliśmy planowanie strategiczne, jesteśmy również po wspólnych testach terenowych.
Czytaj dalej...

REAKTO Z POZYTYWNĄ DECYZJĄ ULC

2022-12-02
INFORMACJA PRASOWA
Miło nam poinformować, że nasz wniosek skierowany do Urzędu Lotnictwa Cywilnego został rozpatrzony pozytywnie i uzyskaliśmy zezwolenie na realizację lotów dronowych w kategorii szczególnej. Zezwolenie uprawnia nas, między innymi, do realizacji operacji zdalnych na wybranym terenie.
Dowiedz się więcej...

WSPÓŁPRACA REAKTO Z MIASTEM MYSŁOWICE

2022-11-18
Aktualności
W ostatnich tygodniach podpisaliśmy list intencyjny z Miastem Mysłowice oraz wraz z Prezydentem miasta omówiliśmy szczegóły naszej współpracy. W pierwszym kwartale 2023 roku przeprowadzimy pilotaż naszej usługi na terenie po kopalni Mysłowice. Na obszarze tym, jak wspomina sam Prezydent, “dochodzi do częstych włamań, kradzieży mienia i policja czy straż miejska nie jest w stanie być na miejscu, gdy dochodzi do kryminalnych czynów […]”. Jest to więc odpowiednie miejsce do przetestowania naszej usługi w warunkach o podwyższonym ryzyku.
Czytaj dalej...

Chcesz o Nas napisać?

Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wizją w zakresie zastosowania rozwiązań dronowych oraz nowoczesnego podejścia do ochrony mienia.

Zapraszam do kontaktu

Kinga Bugno
PR & MARKETING MANAGER
kinga.bugno@reakto.eu
/in/kingabugno
Możesz również pobrać nasz media kit, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje na temat spółki, dotychczasowe komunikaty prasowe oraz pakiet zdjęć i multimediów.
dowiedz się więcej
NAPISALI O NAS

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.