NEWSROOM

Dowiedz się więcej na temat Systemu Szybkiego Reagowania REAKTO i sprawdź najnowsze publikacje w branżowych mediach.
Śledź nasze profile

AKTUALNOŚCI

REAKTO LAUREATEM KONKURSU W KATEGORII „TECHNOLOGIE JUTRA”

2023-10-19
AKTUALNOŚCI
Miło nam poinformować, że nasz projekt zgłoszony do konkursu w ramach Programu „Innowacje dla cyfrowej, zielonej, zdrowej i społecznie zrównoważonej przyszłości" zwyciężył w kategorii „Technologie jutra”, w ścieżce tematycznej Cyfrowe technologie (Digi Tech).
Lista laureatów

REAKTO W STREFIE STARTUPOWEJ BALTEXPO

2023-10-16
AKTUALNOŚCI
Miło nam poinformować, że jako jeden z 20 najlepszych projektów zgłoszonych do strefy start-upowej Infoshare otrzymaliśmy możliwość prezentacji Systemu Szybkiego Reagowania na targach BaltExpo organizowanych w dniach 10-12 października 2023 roku na terenie AmberExpo w Gdańsku. BaltExpo to najważniejsze wydarzenie dla branży morskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas jego trwania zaprezentowaliśmy nasze rozwiązanie na stoisku oraz podczas prezentacji na scenie, ale również uczestniczyliśmy w spotkaniach z przedstawicielami przedsiębiorstw z branży morskiej.
Dowiedz się więcej...

REAKTO PARTNEREM KONFERENCJI BRANŻY OCHRONY

2023-10-02
AKTUALNOŚCI
W dniach 28-29 września Hotelu Windsor w Jachrance odbyła się 24. Konferencja Branży Ochrony zorganizowana przez Polską Izba Ochrony. Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy System Szybkiego Reagowania na naszym stoisku oraz podczas pokazu dronowego prezentując część możliwości operacyjnych naszego BSP. Jednocześnie Wojciech Stawiarski, CEO REAKTO podczas swojego wystąpienia przybliżył uczestnikom konferencji rolę dronów w branży ochrony i w systemie bezpieczeństwa narodowego, prezentując możliwości naszej dronowej infrastruktury i usługi, zarówno dla firm ochrony i ich Klientów, jak również dla instytucji publicznych.
Więcej informacji...

Chcesz o Nas napisać?

Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wizją w zakresie zastosowania rozwiązań dronowych oraz nowoczesnego podejścia do ochrony mienia.

Zapraszam do kontaktu

Kinga Bugno
PR & MARKETING MANAGER
kinga.bugno@reakto.eu
/in/kingabugno
Możesz również pobrać nasz media kit, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje na temat spółki, dotychczasowe komunikaty prasowe oraz pakiet zdjęć i multimediów.
dowiedz się więcej
NAPISALI O NAS

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.