Nowy
wymiar
ochrony
Odkryj system szybkiego reagowania wykorzystujący drony, który ochroni Twój dom i biznes
dowiedz się więcej
Nowy
wymiar
ochrony
Odkryj system szybkiego reagowania wykorzystujący drony, który ochroni Twój dom i biznes
dowiedz się więcej
Nasza Infrastruktura do Twojej dyspozycji

Jesteśmy producentem i operatorem systemów bezzałogowych. Tworzymy nowoczesną infrastrukturę, która przyspieszy czas reakcji na zgłoszenia alarmowe oraz umożliwi automatyczne loty patrolowe na obiekty objęte ochroną. Dostarczamy technologię, realizujemy usługę i dbamy o zgodność z obowiązującymi normami prawnymi.
Flota dronów rozmieszczonych w przestrzeni miejskiej będzie do Twojej dyspozycji, by w formie zdalnej operacji weryfikować zagrożenie. Zapewniamy “obecność na żądanie”, ograniczamy koszty  i jesteśmy wsparciem taktycznym grup interwencyjnych. Nasza infrastruktura składa się z floty dronów, sieci stacji dokujących oraz systemu do zarządzania lotami, i jest ona koordynowana z poziomu  naszego centrum operacyjnego.

więcej o elementach systemu
3 minutowy
czas
reakcji
Większa
dostępność
personelu
ochrony
Weryfikacja fałszywych
alarmów
Wsparcie
taktyczne przy wykorzystaniu termowizji i ai
poznaj
SYSTEM SZYBKIEGO REAGOWANIA
usługę wykorzystującą drony do ochrony MIENIA
POZIOM 1
Współpraca firm ochrony z REAKTO
Każda interwencja bazuje na ścisłej współpracy partnerskiej agencji ochrony oraz centrum operacyjnego REAKTO. Nasz pilot na podstawie zgłoszenia deleguje drona znajdującego się najbliżej miejsca zdarzenia, a następnie nadzoruje przebieg operacji. Wspólnie z Partnerami opracowujemy plan cyklicznych lotów patrolowych na obiektach wymagających wyższego standardu ochrony.
POZIOM 2
Infrastruktura dronowa
Sieć stacji dokujących rozlokowana w przestrzeni miejskiej zapewnia bliskość naszej floty dronów do obiektów objętych ochroną. Drony szybkiego reagowania czuwają w stacjach dokujących 24/7, aby w razie potrzeby dotrzeć na miejsce zdarzenia w czasie krótszym, niż może trwać zorganizowane włamanie.
POZIOM 3
Weryfikacja na obiekcie
Dron na miejscu zweryfikuje zgłoszenie alarmowe, lub odstraszy intruza. Dzięki naszej usłudze firmy ochrony mienia zyskują skuteczne narzędzie weryfikacji zgłoszenia oraz wsparcie taktyczne podczas interwencji. W tym czasie Ty możesz spać spokojnie - bez strachu o bezpieczeństwo Twojej nieruchomości - domu, przedsiębiorstwa czy inwestycji.
Wybierz swój kierunek
usługę rozwijają z nami

Dołącz do Newslettera

Klikając "WYŚLIJ" akceptujesz Regulamin Newslettera.
Dziękujemy za dołączenie do newslettera REAKTO!
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź swoje dane.